apple alinti araba arti astroloji at ates ayar basketbol bilgi bilim bitcoin canta ceptelefonu dunya duyuru egitim eglence ev foto futbol gozluk gulenyuz iletisim istatistik kadin kahve kalem kalp egitim1 klasor kullanici menu1 menu2 mercek moda monitor mouse nota ok oyun power ps rastgele saglik saat sinema soru takvim tamir ucak video whatsapp wifi windows xbox yaprak yemek yildiz yorum yorum1
Mesut AKTUN

Hakkımda

Merhaba ben Mesut AKTUN,

Ocak 1992 yılında Trabzon / Of ‘ta doğdum. İlk okulu (1,2,3,4,5) doğup büyüdüğüm yerdeki Ballıca Alparslan İlk Öğretim Okulunda , orta okulu(6,7,8) İhsan Karadeniz Orta Okulunda okudum.Lise sınavlarına girerek Of Anadolu Lisesi’ne girdim ve liseyi (9,10,11,12) burada okudum.

Üniversite sınavlarına girerek Rize Üniversitesi (Şuan ki adıyla RTE Üniversitesi) İşletme bölümünü kazandım. Üniversite 1. sınıfta KOSGEB Girişimcilik Destek Programı eğitimine katılarak sertifika aldım. 1. sınıfın sonunda yaz aylarında halk eğitimde bilgisayar kullanım operatörlüğü eğitimine katılarak belge aldım. 3. sınıfta FTL Akademi eğitimlerine girerek 4 adet belge aldım. 4. Sınıfta 6-8 Kasım 2013 tarihinde Üniversite Öğrencilerine Yönelik “7 Bölge 7 Üniversite” Sertifikalı Eğitim Seminerlerine girerek belge almaya ve eğitim sonunda yapılan çekilişle TSPAKB’nin yürütmekte olduğu lisanslama sınavına hazırlık ve mesleki gelişim eğitimlerinden birine ücretsiz katılım hakkı hediye hak kazandım.

Üniversite bittikten sonra askere gittim. Askerliğimi kısa dönem olarak Siirt Eruh‘ta yaptım.

Askerlik bittikten sonra herkes gibi bende işsizler kervanına katıldım. Vakit buldukça seminer ve eğitimlere katılıyorum.

Bu siteyi kurmaktaki amacım köyde geçirdiğim boş zamanlarda HTML, CSS vb. dilleri öğrenmekti. Önce blogger altyapısı (mesutaktun.blogspot.com) altında her türlü konuda yazmaya başladım. Daha sonralarda mesutaktun.com alan adını aldım. Bu blogda kendi görüşlerimi, gezip gördüğüm yerleri, aklımdan geçenleri, kısacası benimle ilgili olan konularda yazmaya çalıştım.Ayrıca kendi bilgi kütüphanem olarak kullanıyorum. Kullanışlı bulduğum bilgileri daha sonra neredeydi diye aramak yerine burada kaynak göstererek paylaşıyorum. Daha sonrasında buradan bilgiye ulaşabiliyorum.

Benimle iletişimde bulunmak isterseniz iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır..."