apple alinti araba arti astroloji at ates ayar basketbol bilgi bilim bitcoin canta ceptelefonu dunya duyuru egitim eglence ev foto futbol gozluk gulenyuz iletisim istatistik kadin kahve kalem kalp egitim1 klasor kullanici menu1 menu2 mercek moda monitor mouse nota ok oyun power ps rastgele saglik saat sinema soru takvim tamir ucak video whatsapp wifi windows xbox yaprak yemek yildiz yorum yorum1
Mesut AKTUN

Partikül Çıkışlı Blender Animasyon Eklentisi (2.80 & 2.79)

07.07.2019
772

Blender için güzel bir partikül animasyon eklentisi paylaşıyorum. Eklentiyi ben yazmadım, beğendiğim için paylaşmak istedim.

Partikül Çıkışlı Blender Animasyon Eklentisi (2.80 & 2.79)

Blender animasyonları için güzel bir eklenti. Eklentiyi 3dsinghvfx yazdı, kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım. Güzel bir eklenti olmuş. Eklenti açıklamasında yazdığı yazının çevirisi aşağıda bulunmaktadır. 2.79 ve 2.80 versiyonları için ayrı 2 anlatım videosu ve eklenti indirme linki yine aşağıda verilmiştir. 

Partikül Çıkışlı Blender Animasyon Eklentisi (2.80 & 2.79)

Group-Nodes’un Blender 2.80 için Animation Nodes ile parçacıkları kontrol etmesini sağladım. Bu Düğüm tabanlı parçacık sistemi, YouTube kanalım 3D Singh VFX’imde mevcut olan blender 2.80 için ekstra düğümlerimle birlikte çalışıyor. Böylece şimdi Blender 2.80’deki partikülleri animasyon düğümleriyle kontrol edebilirsiniz. İndirme dosyası, Grup Düğümlerini, Temel Örnekleri ve Gelişmiş Örnekleri içerir. Animasyon düğümlerinin parçacıkları kontrol etmesi için daha fazla düğüm ve grup düğümü geliştiriyorum.


2.80 Eklenti Linki: Node-Based Particles for Animation Nodes (AN) with Particle Output Node


2.79 Eklenti Linki: Node-Based Particle System for Animation Nodesfor blender 2.79

Sizinde hoşunuza giden eklentiler varsa yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır..."