apple alinti araba arti astroloji at ates ayar basketbol bilgi bilim bitcoin canta ceptelefonu dunya duyuru egitim eglence ev foto futbol gozluk gulenyuz iletisim istatistik kadin kahve kalem kalp egitim1 klasor kullanici menu1 menu2 mercek moda monitor mouse nota ok oyun power ps rastgele saglik saat sinema soru takvim tamir ucak video whatsapp wifi windows xbox yaprak yemek yildiz yorum yorum1
Mesut AKTUN

League of Legends, sonunda sesli sohbete kavuşuyor olabilir

16.05.2017
478

Oyuncuların yıllardır en çok talep ettiği özelliklerden birisini yakın zamanda görebiliriz.

League of Legends, sonunda sesli sohbete kavuşuyor olabilir

Pek çok oyuncunun takım çalışması ile hareket etmesi gereken oyunların olmazsa olmazı, sesli sohbet sistemleridir. Bu sayede insanlar yazmak yerine gerçekte olduğu gibi konuşarak iletişim kurabilir ve koordine olabilirler. Dünyanın en sevilen MOBA oyunlarından birisi olan League of Legends, sonunda sesli sohbet sistemine kavuşuyor olabilir. Oyuncuların yıllardır talep ettiği bu sistemin şu anda Riot Games içerisinde gözden geçirildiği geliştiriciler tarafından belirtildi.

Riot Games’in Kore’deki temsilcileri tarafından Reddit üzerinden düzenlenen soru cevap sırasında, oldukça ilginç bir bilgi ortaya çıktı. Geliştiricilerin birinden yapılan açıklamaya göre, sesli sohbet sistemi şu anda Riot Games içerisinde tartışılıyor ve görüşler belirtiliyor. Geliştirici, daha önceden bu sistemin diline hakim olamayan oyuncular yüzünden istenmediğini, ancak uzunca düşündükten sonra oyuna bir sesli sohbet eklemeye karar verdiklerini söylüyor.

Paylaşımında, “League of Legends, her zaman takım çalışmasını destekleyen bir oyun olmuştur. Bize göre sesli sohbet, rastgele olarak eşleştirilmiş oyuncular arasında olduğunda oldukça değer kazanıyor.” şeklinde bir ifadeye yer veriyor League of Legends geliştiricisi. Bütün bunlardan rahatlıkla yapabileceğimiz tek çıkarım, oyuncuların yıllardır istedikleri sisteme yakın bir zamanda kavuşacakları. Umarız Riot Games son anda karar değiştirip hayranlarını yarı yolda bırakmaz.

Kaynak: leadergamer

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır..."