apple alinti araba arti astroloji at ates ayar basketbol bilgi bilim bitcoin canta ceptelefonu dunya duyuru egitim eglence ev foto futbol gozluk gulenyuz iletisim istatistik kadin kahve kalem kalp egitim1 klasor kullanici menu1 menu2 mercek moda monitor mouse nota ok oyun power ps rastgele saglik saat sinema soru takvim tamir ucak video whatsapp wifi windows xbox yaprak yemek yildiz yorum yorum1
Mesut AKTUN

Babam Ayağından Ameliyat Oldu

21.01.2015
755

Babam geçtiğimiz pazartesi günü saat 14:00 sularında Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyata girdi. 1:30 saat süren ameliyat iyi geçti. Nasip olursa pazartesi günü taburcu olmamızı bekliyoruz.

Babam Ayağından Ameliyat Oldu

Hastahanede geçirdiğimiz günler boyunca gerek doktor, gerek hemşireler olsun çok ilgili davrandılar. İlk kez hastahanede yatıya kaldım ama fazla bunalmadım. Hastahane gerçekten çok güzel ve son sistemle donatılmış. Son günlerde evden laptopumu getirip internete takıldım. Hatta bu yazıyı hastaneden yazıyorum.

Ameliyattan 1 gün sonra yavaştan yürümeye ve egzersizlere başladık. Hastahanede bu kadar kalmamızın nedeni babamın ayağının şişmesiydi. Aslında bu normal bir durum. Ama yine de tedbir almak için bekletti doktor bey.

Biz hastahanedeyken arayan, soran, gelen, gelemeyen herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca hastahanede bize her daim yardımını esirgemeyen Mevlüt AKTUN Abime çok teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır..."