apple alinti araba arti astroloji at ates ayar basketbol bilgi bilim bitcoin canta ceptelefonu dunya duyuru egitim eglence ev foto futbol gozluk gulenyuz iletisim istatistik kadin kahve kalem kalp egitim1 klasor kullanici menu1 menu2 mercek moda monitor mouse nota ok oyun power ps rastgele saglik saat sinema soru takvim tamir ucak video whatsapp wifi windows xbox yaprak yemek yildiz yorum yorum1
Mesut AKTUN

Kariyer Gelişim Günleri 7. Oturum – KTÜ (2014)

KTU Elektrik Elektronik Kulübü,EMOGenç, IEEEKTU tarafından düzenlenen Kariyer Gelişim Günleri bugün sona erdi. 7. oturumuna girdim bugün.

Kariyer Gelişim Günleri 7. Oturum – KTÜ (2014)

TURKCELL Superonline SEOsunu (Murat ERKAN) bekliyorduk ama acil işi çıktığı için gelemedi. Network Planlama Kıdemli Uzmanı Faruk EKİCİ bizler için sahneye çıktı.

İnternetin geçmişten günümüze olan gelişimini anlattı bizlere. SüperOnlinenin gelişimini ve normal internet ile farkını anlattı. Dünya üzerindeki veri akışını ve veri merkezleri anlattı. Türkiyenin de veri merkezi olma yolunda ilerlediğini ve bunun önemi hakkında konuştu. Konuşma hakkında fazla not tutamadım. Çok akıcı bir konuşmaydı. Dinlemeden kendimi alıkoyamadım.

Turkcelli bu eğitimler için tebrik ediyorum. Diğer firmalar genelde kendilerini öne çıkarırken Turkcell kendini reklam ederken bile konu hakkında bilgi veriyor ve kimseyi sıkmadan konuşmasını dinlettiriyor.

Kariyer Gelişim Günleri 7. Oturum – KTÜ (2014)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

"Bilgi Paylaştıkça Çoğalır..."